SKLÁŘSKÉ STUDIO MIRACLE

APLIKACE KOVŮ A BAREVNÝCH PLOCH

unikátní technika dekorování skleněných výrobků

studio miracle

Sklářské studio Miracle se Vám představuje svými ručně dekorovanými výrobky, jejichž design je založen na aplikaci kovů v kombinaci s barevnými plochami. Jedná se o zcela novou techniku dekorování skleněných výrobků s možností aplikace motivů počínaje obdobím secese přes veškeré styly 21.století. Jde výhradně o ruční práci s aplikací originálních dekorů, jejichž autorkou je Vlasta Voborníková majitelka studia Miracle.

Výrobky jsou exportovány s velkým úspěchem do 35 zemí světa. Technologie výroby je chráněna patentem Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. Vysokou estetickou, užitnou i řemeslnou úroveň prokazuje udělení několika ocenění.

prohlédnout si nabídku v e-shopu

uNIKÁTNÍ technika dekorování skleněných výrobků

Aplikace motivů počínaje obdobím secese přes veškeré styly 21.století. Jde výhradně o ruční práci s aplikací originálních autorských dekorů.

Design je založen na unikátní aplikaci kovů na sklo.

Jde výhradně o ruční práci s aplikací originálních dekorů, jejichž autorkou je Vlasta Voborníková majitelka studia Miracle.

Vlasta Voborníková

Od roku 2003 žije a pracuje na Svojkově, kde vybudovala vlastní studio Miracle zabývající se dekorováním skla a tvorbou originálních šperků.

Technika dekorování skla spočívá v nanášení barev v kombinaci s patentovanou metodou nanášení kovu. Za svoji tvorbu obdržela řadu ocenění,mimo jiné i cenu Evropské Unie Umění.

Šperky představují ojedinělou individuální tvorbu na bázi ušlechtilých dřev a pryskyřice.

Obchod se šperky

Vlasta Voborníková držitelka ocenění:
Řemeslo a umění ve skle Nový Bor 2003
Řemeslo a umění ve skle Nový Bor 2000
European prize for Glass Art  udělená European Union of Atrs Brusel 2002